EUROHotel zaprasza i czeka na Państwa

Stylowy EURO-HOTEL został zaprojektowany i wykonany w oparciu o europejskie normy i standardy, a pierwszych gości przyjął w 1998 roku.

Wyjątkowa dbałość o Gości i staranny dobór oferty niezaprzeczalnie są atutami, które wyróżniają ofertę hotelu na tle konkurencji. Przekłada się to na niezapomnianą atmosferę tego miejsca tworzoną poprzez eleganckie i nowoczesne wnętrza, uzupełnione przez wyjątkowy serwis i niezawodny personel.

Eurohotel posiada rozbudowaną bazę turystyczną i noclegową dla turystów chcących zwiedzać i podróżować po Bydgoszczy.

Wszystko to wpływa na opinię, że EURO-HOTEL od początku istnienia, stał się jednym z wiodących bydgoskich hoteli. Jest on nie tylko przystanią dla podróżnych pragnących odpoczynku, lecz również gościnnym miejscem dla szukających spokoju i oderwania od codzienności. Turystyka w Bydgoszczy to wiele atrakcji i pięknych miejsc dla chcących odpocząć w plenerze i pozwiedzać okoliczne tereny.

Nasi goście mogą swobodnie korzystać w całym hotelu z bezprzewodowego Internetu. Jest sauna lecząca Infrared, wanny z hydromasażem, stół bilardowy. Parking strzeżony w cenie pokoju. Dla podróżników oferujemy możliwość zwiedzania Bydgoskich atrakcji takich jak ogród botaniczny lub leśny park kultury i wypoczynku Myślęcinek. Można udać się na wycieczkę nad okoliczną rzekę Brdę zwiedzić nabrzeże nad Brdą tzw. Stary Port.

Hotel – park Na tyłach hotelu znajduje się piękny ogród rekreacyjny gdzie można odnaleźć odpoczynek oraz zorganizować imprezę plenerową. Zachęcamy do wędkowania w naszym stawie.

Hotel jest przyjazny dla zwierząt – nasi Goście mogą bez przeszkód odwiedzać nas ze swoimi pupilami. Eurohotel to również restauracja i wyśmienite dania i potrawy które zadowolą każdego nawet najbardziej wybrednego konsumenta.

Poza rekreacją i turystyką oferujemy również organizację komunii i wesel. Dużo atrakcji dla dzieci sprawi że będą czuły się u nas bezpiecznie i beztrosko. Gwarantujemy dyskretną i fachową obsługę. Czekamy na Państwa!